Blog

Rövid hétre

Erre a rövidke kis hétre rövidke kis feladatok, amelyek természetesen nem kötelezőek.


Szülőknek: https://divany.hu/szuloseg/2020/04/02/peldamutatas/

Diákoknak: A feladat klasszikus szorongásoldó feladat: Rajzolj varázsköpenyt vagy védőpajzsot (vagy, hogy aktuálisak legyünk: mágikus maszkot), amely majd gondolatban megvéd téged! Lehet rajta varázsige, mágikus lény, idézet, családi jelmondat, jel, szimbólum, stb., amiről úgy gondolod, hogy fontos neked, erőt ad. (Szülői segítséggel akár el is készíthető a lerajzolt köpeny/pajzs/maszk.) A képet tedd ki jól látható helyre, és ha úgy érzed szükséged van rá, gondolatban képzeld el, hogy használod: magadra teríted, magad elé tartod és az megvéd a rossztól, biztonságot, erőt ad. Ne feledd, ez egy mentális segítség, nem helyettesíti a fizikai egészségvédelmet!

Mindenkinek jó egészséget kívánok,    Ilona