Blog

Otthoni mozgás 2.1

Applikációk okostelefonra:

Mobiltelefonra számtalan nagyszerű mozgással, sporttal kapcsolatos applikáció tölthető le! Ezek az applikációk videóval, ábrával, animációval mutatják a feladatot, így neked csak le kell másolnod, amit látsz a képernyőn. Ezek az applikációk nagyon alkalmasak arra, hogy beállítsd saját szintedet, így mindenki talál tudásának, felkészültségének megfelelő gyakorlatsort, sőt egymással is versenghettek. Néhány hasznos applikáció:

  • Otthoni edzés – felszerelés nélkül
  • Fitness and Bodybuilding
  • 30 Day Home Workout – Fit Challenge Home Workouts

Youtube videók:

A youtube-on számtalan érdekes és hasznos video található a sport területéről is, így otthon végezhető gyakorlatokat is bőven találsz ezen a felületen.

Edzésnapló:

Javasoljuk, hogy készítsetek edzésnaplót, fotót, videót és ezeket osszátok meg velünk és társaitokkal. Jegyezzétek fel milyen gyakorlatokat, feladatokat végeztetek el, mennyi ideig sportoltatok és fogalmazzátok meg, hogyan éreztétek magatokat, elfáradtatok-e stb.

Ha kérdésed van, tedd fel! Segítünk! Sportolj önállóan, kreatívan, tudatosan, kényszer nélkül és BECSÜLETESEN – hiszen magadért teszed!

Tóth István