Blog

Kréta – tanuló felület – belépés

Kedves Kollégák!

A félreértések miatt tájékoztatlak benneteket, hogy a diákok Kréta rendszerbe való belépéséhez nem kell gmail cím, sőt semmilyen email cím sem kell hozzá! A diákok az oktatási azonosítójukkal és a születési dátumukkal tudnak belépni a nekik szánt Kréta felületre. Ez az etanulas.fazekasiskola.hu oldalon, a tanulóinknak szánt fülön is le van írva a gyerekeknek.

Készítettem egy videót, ahol bemutatom a diákok belépési módját. Ezt az alábbi linken éritek el, akár meg is oszthatjátok a gyerekekkel, szülőkkel is. Kihangsúlyozva, hogy ez NEM a szűlői belépést mutatja be, hanem a tanulókét!

https://www.youtube.com/watch?v=bNf_BvQZxnE

A gmail-es címre azért van szükség, hogy a gyerekek a Google Tantermet teljeskörűen tudják használni, nem a Kréta hozzáférés miatt!

Köszönöm!

Sárosi Albert, rendszergazda